Повернення та обмін товару

ВАЖЛИВО!!! Покупець має право повернути ( впродовж 14 днів з моменту отримання) куплену річ, якщо він ( покупець ) її не використовував і куплена річ зберегла товарний вигляд. Товар ношений з пошкодженими цінниками і відірваними бирками до повернення не приймається!

Для того щоб повернути товар скористайтеся нашою контактною формою натиснувшии ТУТ.

Відправка не підійшовшого товару

До повернення та обміну приймаються товари зі збереженою упаковкою і цінниками. Обов’язково перевірте щоб річ була зі всіма фірмовими етикетками, ярликами та штрих-кодами. Упакуйте річ, яку повертаєте, в неушкоджену упаковку ( відповідно до вимог служби доставки ) та відправте « Новою Поштою ». Річ має зберегти свій первісний товарний вигляд, не бути ношеною. Оплата доставки повертаємого товару здійснюється безпосередньо самим клієнтом. Посилки на повернення відправленні накладним платежем, будуть відправлені назад!

Експертиза ( оцінка ) товару

Отримавши відправлений Вами назад товар, ми перевіряємо його на справжність, на наявність фірмових етикеток, ярликів та на первісний зовнішній вид. Якщо товар відповідає цим вимогам, ми повертаємо Вам кошти.

Повернення грошей

Повернення Вам грошових коштів буде здійснено протягом 10 робочих днів. Спосіб повернення коштів попередньо узгоджується з Вами в телефонному режимі.