Baldinini

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 56

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
 1. Туфлі Baldinini 960129
  12 258 грн.
 2. Лофери Baldinini 962307
  9 558 грн.
 3. Туфлі Baldinini 956005
  10 908 грн.
 4. Броги Baldinini 996713
  9 558 грн.
 5. Кросівки Baldinini 997413
  9 018 грн.
 6. Сліпони Baldinini 997445
  8 208 грн.
 7. Сандалі Baldinini 999722
  10 098 грн.
 8. Сліпони Baldinini 999916
  9 288 грн.
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-12 з 56

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Історія бренду Baldinini    

     Бренд Baldinini має цікаву історію свого становлення. Створений у 1910 році в Італії, він довгий час був відомий лиш в межах країни, приносив невеликі, проте стабільні доходи своїм власникам. Однак у 1970 році керівництво перейшло до Джиммі Балдініні. Новий господар мав власні бачення розвитку бренду, розробив іншу стратегію, змінив застарілу систему. І це спрацювало! Звичайна взуттєва майстерня стала брендом зі світовим ім’ям. Сьогодні одяг Балдініні, взуття та аксесуари Балдініні є бажаними і затребуваними у кожному куточку планети.

 Продаж оригінального взуття Балдініні

     Багаторічний досвід роботи та професійний підхід виробника до своєї справи викликають довіру у людей різних статей, національностей, статусу тощо. Взуття Балдініні прийдеться до смаку кожній, адже воно завжди якісне, зручне і основне – дуже красиве. З його допомогою можна створити елегантний, стильний, довершений образ. В жіночій колекції представлені різноманітні поєднання шкіри та замшу, сучасних синтетичних тканин, найактуальніші кольори та фасони. Взуття Балдініні - справді ексклюзивне, першокласне, високоякісне та фешенебельне.
     Для чоловіків бренд пропонує моделі як і елегантного ділового стилю, так і повсякденні варіанти. При цьому їх комфорт не поступається дизайну, а якість щедро втілена у модних рішеннях. Крім того, чоловіче взуття Балдініні - актуальне не один сезон, що часто важливо для сильної статі!
    Попри всі переваги, найвагоміше те, що Балдініні створює шедеври зручного взуття! Кожна пара дарує легкість і комфорт, відчуття впевненості та вишуканості.  Багата палітра кольорів, прості і водночас витончені форми, найнеочікуваніші поєднання матеріалів та текстур, незвичайні принти – все втілює у реальність цей італійський бренд.

 Сумки Балдініні - ідеальний аксесуар для будь-якого образу

     Сумка – це не тільки модний аксесуар, але й спосіб самовираження особистості. Не важливі розмір, форма та колір, якщо це нова сумка Балдініні – то вона приречена на успіх, а разом з нею – і її власниця. Саме на цей бренд орієнтуються інші. Із впевненістю обирайте сумку Baldinini, тоді окрім бездоганного зовнішнього вигляду, Ви отримаєте відмінну якість, найкращі матеріали та найновіші технології їх обробки, - саме на це орієнтується бренд. Колекція Балдініні вражає своїм асортиментом, відрізняється особливим дизайном кожного виробу. 

 Офіційний представник Baldinini в Україні 

     Чудову репутацію здобув Baldinini в Україні. Купити взуття та аксесуари Baldinini тепер значно легше. Інтернет-магазин ТОРР пропонує широкий асортимент Baldinini у зручному інтерфейсі. Ми підібрали безліч вдалих варіантів як для жінок, так і для чоловіків, різної сезонності, для будь-яких моментів життя.
    Тільки у нас найоптимальніші ціни та оперативна доставка. Взуття Балдініні - просто мастхев будь-якого поважаючого себе модника. Тому швидше обирай свою модель - та почувайся зручно, вишукано, красиво, впевнено в собі!